Submissions
Submission Preparation Checklist
As part of the submission process, authors are required to check off their submission's compliance with all of the following items, and submissions may be returned to authors that do not adhere to these guidelines.-
Загальний об’єм статті до 1,0 друкованого листа (від 4 до 12-14 сторінок формату А4).
Стаття набирається в текстовому редакторі Word версії 7 та вище і зберігається з розширенням *.doc або *.docx. Поля: зліва та справа – 22,5 мм, зверху – 18 мм, знизу – 30 мм.
Статті приймаються до друку трьома мовами: українською, російською, англійською.
Стаття повинна бути оформлена з чітким виділенням структурних частин:
- індекс УДК;
- повний список авторів з вказівкою скороченої назви організації у дужках;
- повна назва організації, повна адреса, контактні дані (телефони, e-mail), обов’язково ORCID-ідентифікатор кожного автора;
- назва статті;
- основний текст статті з назвами структурних частин, наприклад: Вступ, Постановка задачі, Рішення задачі, ..., Висновки;
- список використаних джерел двома мовами;
- ключові слова;
- текст структурованої анотації.
Елементи 2, 3, 4, 7, 8 повинні бути перекладені на дві інші мови.
Рекомендується застосовувати шрифт Times New Roman 12 кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом. Назви структурних частин статті слід подавати напівжирним шрифтом.
Не допускається в тексті статті наявність спеціальних символів розмітки (наприклад «примусове перенесення», «м’який абзац», варіанти перекладу слів) за винятком символу «безрозривний пробіл» між числовими значеннями та розмірністю – 15 мА, та між ініціалами і прізвищем – Іванов О. Р.
Крапки після назви структурних частин статті не ставити.
Рисунки та ілюстрації (фото) повинні бути єдиними об’єктами. Рекомендується застосування растрових форматів з роздільною здатністю не менше 300 dpi. Для простих ілюстрацій допускається застосування вбудованого редактора Word за умови обов’язкового об’єднання усіх елементів в один з положенням графічного об’єкту «у тексті». Ширина ілюстрації при макетуванні обмежується до8 см. В якості винятку допускаються більші ілюстрації (до16 см) за умови повного їх заповнення за шириною.
Назви рисунків набираються окремо, під рисунками. До підрисункового напису входить слово Рис., порядковий номер, назва рисунку, розшифровка позицій (за наявності). На кожен рисунок у тексті повинне бути посилання, яке розташовується перед ним. Кількість рисунків у статті – не більше 7.
Таблиці обмежуються шириною8 см. При заповненні слід користуватись шрифтом 10 кеглю. Кожна таблиця повинна мати порядковий номер та назву і розташовуватись після посилання не неї у тексті статті.
Формули повинні бути набрані у редакторі MathType з розмірами звичайного символу – 11, великого індексу – 10, малого індексу – 9. Величини у формулах, які позначають змінні набираються курсивом; індекси, які є скороченнями слів – прямим, одиниці розмірності – прямим. Одиниці розмірності можна набирати окремо від формул, чи у формулах, з обов’язковою вставкою символу проміжку (Ctrl+Shift+Space).
Формули можуть мати нумерацію, яка подається справа від формули у дужках без необхідності її вирівнювання за правою границею тексту.
Ключові слова подають у вигляді окремих слів та словосполучень (до 12), розділених комами.
Структурована анотація подається обсягом до 250 слів, не менше як у 14 рядках. Повинна бути структурованою за логікою опису результатів у статті та має містити наступні елементи: вступ, цілі та завдання роботи, постановка проблеми, методика, основний матеріал статті, результати та їх обговорення, наукова новизна, практичне значення, висновки та рекомендації. Анотація не повинна повторювати назву статті.
Список використаних джерел подається мовою статті з транслітерацією та перекладом англійською мовою. Списки необхідно розташувати у таблицю з двома стовпчиками за прикладом. Більш детальні вимоги доступні тут.
1. Вольдек А. И. Электрические машины: учеб. для студ. высш. техн. учебн. заведений / А. И. Вольдек. – Л.: Энергия, 1978. – 832 с.
2. Устенко О. В. Бездротова інформаційно-діагностична мережа поїзда / О. В. Устенко, В. В. Бондаренко, Д. І. Скуріхін // Залізничний транспорт України. – 2011. – Вип. 3. – С. 12-14.
3. ...
1. Voldek A. I. Elektricheskie mashyny [Electrical machines]. Lvov, Energiya Publ., 1978. 832 p.
2. Ustenko O. V., Bondarenko V. V., Skurikin D. I. Bezdtrotova informatsiino-diagnostychna merezha poizda [Wireless information and diagnostic network of the train]. Zaliznychnyi transport Ukrainy – Railway transport of Ukraine, 2011, issue 3, pp. 12-14.
3. ...
У випадку, якщо стаття подається англійською мовою і список джерел містить тільки іноземні видання, транслітерація та переклад не вимагаються.
Copyright Notice
При направленні статті в редакцію, автор гарантує, що стаття надається для публікації уперше і раніше не була опублікована в інших виданнях повністю або частково.
Підписанням ліцензійного договору автор(и) підтверджує(ють), що має(ють) виняткове авторське право на статтю і передає(ють) невиняткові права на свою статтю видавництву журналу «Електрифікація транспорту» для публікації в черговому номері журналу. Автор(и) так само дає(ють) згоду на передачу і розміщення електронної версії своєї статті на сайтах баз даних, створюваних і поширюваних через Інтернет.